PL | EN |  +48 573 802 395    social facebooksocial ln

Energetyka, OZE & Elektryka

Image
INNOWACJA W ENERGETYCE & OZE

Oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu energetyki oraz odnawialnych źródeł energii, dopasowane do potrzeb klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i korzystamy z najnowszych technologii by zapewnić partnerom stabilne, bezpieczne i efektywne rozwiązania. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, ale jesteśmy młodym duchem zespołem z ogromną wiedzą, umiejętnościami i, przede wszystkim, pasją do działania! Wejdź ze swoją działalnością w przyszłość dzięki naszej ofercie z zakresu energetyki i OZE!

Dopasowane do klienta
ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

Materiały

Energetyka

Budujemy linie energetyczne napowietrzne i kablowe SN, WN i NN, kompleksowo realizujemy projekty stacji elektroenergetycznych WN/SN, łącznie z elektroenergetyczną automatyką zabezpieczeniową.

Materiały

Zielona Energia

Wykonujemy zakres prac energetycznych przy budowie farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych oraz budujemy magazyny energii. Na życzenie klienta realizujemy również kompleksowe projekty budowy farm OZE pod klucz.

Materiały

Elektryka

Budujemy instalacje elektryczne siły i światła dla obiektów przemysłowych, w tym instalacje uziemiające, odgromowe, zasilające, oświetleniowe.

Materiały

Serwis

Oferujemy uruchomienia i serwis stacji oraz instalacji, pomiary pomontażowe i pomiary okresowe instalacji elektrycznych.

BEZPIECZEŃSTWO I SOLIDNOŚĆ DZIAŁANIA

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, solidność działania i stawianie mocnego nacisku na bezpieczeństwo zarówno na etapie montażu, budowy czy modernizacji, jak i uruchomienia urządzeń i instalacji oraz ich eksploatacji. Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań w ustalonym czasie i w określonym przez klienta standardzie. Nasza doświadczona załoga gwarantuje bezpieczeństwo realizacji projektów.

Energetyka

Energetyka

Energetyka

Solidne, profesjonalne, bezpieczne rozwiązania elektroenergetyczne: stacje, sieci, automatyka

Marka ESIX

Marka ESIX

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne Źródła Energii

OZE

Naturalne, przyjazne i innowacyjne źródła energii: farmy wiatrowe, fotowoltaika, magazyny energii

Przemysł

Przemysł

Przemysł

Rozdział energii, instalacje elektryczne oraz fachowy serwis i pomiary